İnsan Kaynakları | Bize Ulaşın
SYS, havacılık konusunda çalışmaya ilk olarak 2006 yılında TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. nin projlerine dahil olarak başlamıştır.
SYS Yarı Otomatik Silah üretimine, Canik markası altında 1998 yılında Doğu Karadeniz Silah Projesi kapsamında başlamıştır.
Kalite Anlayışı


SYS, tasarlamanın, üretmenin ve sistem kontrolünün yanında, toplam kalite, düzen ve planlamanın en önemli konu olduğunu felsefesine göre çalışmaktadır.

Savunma Sanayi iş takibinin en önemli olduğu ve planlamanın bir zorunluluk olduğu, en rekabetçi çalışma alanlarından biridir.

SYS, kaynak yönetim planı bulunmayan bir şirketin mükemmel kaliteye ulaşması mümkün olmadığı düşüncesindedir. Sistemimiz üzerinde kaynak yönetim koordinasyonundan sipariş aşamasına, mal kabulden üretim planlamaya, satış sonrasından bakıma, stok takibinden sayıma, muhasebeden faturalandırmaya, tüm maliyet hesaplamaları ve karlılık analizlerinde firmamız NETSIS isimli tek bir program kullanmaktadır ve tüm sistem bu program üzerinden takip edilmektedir. Tüm evraklandırma ve raporlar AS9100 ve ISO 9000 standartlarına uygun olarak, bu program aracılığı ile yapılmaktadır. Ve firmamızın tüm bakım ve servis sistemi bu program üzerinden çalıştırılmakta ve tüm müşteri bilgileri bu sistem üzerinde depolanmaktadır.
İlgili Görseller
SYS'den Haberler
Bombardier C-Serisi için Anlaşma
SYS, TAI ile Bombardier C-Serisi yolcu uçaklarının herbir kanadı içerisinde yere alan 84 kalem parçanın &u

SYS Fabrika İnşaatını 2011 de Tamamladı
2010 yılında yapılan anlaşmalar çerçevesinde SYS, 2011 yılında başladığı Fabrika alanını büyütme inşaat çalışmasını tamamladı.
<

ANA SAYFA | REFERANSLAR | İNSAN KAYNAKLARI | BİZE ULAŞIN
© SAMSUN YURT SAVUNMA Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2018